Centrum rehabilitacji. Twoja droga do sprawności

Czynne: Od poniedziałku do piątku 8.00 – 18.30, soboty 8.00 – 13.00 
Nr telefonu: 16 736 82 38

Mgr Agnieszka Hałuszczyńska: Chcę wpajać pacjentom miłość do aktywności

Zawód fizjoterapeuty wybrałam bardzo wcześnie, ponieważ jako nastolatka poznałam tę dziedzinę jako pacjent. Od tej pory widziałam, że w przyszłości będę pomagać innym.

 

Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Rzeszowskim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam przede wszystkim podczas praktyk w ośrodkach rehabilitacji, w szpitalach, a także domu pomocy społecznej, gdzie wykonywałam zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu. Pracowałam z dziećmi i osobami w podeszłym wieku z dysfunkcjami różnych narządów i układów. Podczas kursu kinezjotapingu poszerzyłam swą wiedzę o bogate możliwości, jakie daje zastosowania plastrów zarówno podczas procesu rehabilitacji, jak i w sporcie.

 

Praca, w której gołym okiem widać wymierne efekty i która daje mi moc poprawy życia innych ludzi, sprawia mi wielką satysfakcję. W pracy z pacjentami cenię sobie współpracę i zaangażowanie, ponieważ wspólnie można zdziałać wiele. Staram się odpowiadać na potrzeby poszczególnych pacjentów i traktować ich indywidualnie. Prywatnie chętnie uprawiam różne sporty, lubię czynny wypoczynek, więc jako fizjoterapeutka chciałabym uczyć swoich pacjentów miłości do ruchu i aktywności fizycznej. W naszym centrum będę dbać o przyjazną atmosferę, kompleksową pracę z pacjentem, aby wychodzili od nas zdrowsi i zadowoleni.