Centrum rehabilitacji. Twoja droga do sprawności

Czynne: Od poniedziałku do piątku 8.00 – 18.30, soboty 8.00 – 13.00 
Nr telefonu: 16 736 82 38

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Trwa wysyłanie...

Centrum rehabilitacji. Twoja droga do sprawności

ul. Grottgera 4
37-700 Przemyśl

tel. 16 736 82 38
e-mail: centrum@rehabilitacja.przemysl.pl

Poradnia rehabilitacyjna Przemyśl - Twoja droga do sprawności

Podczas wykonywania codziennych obowiązków, nadrzędnym motywem podejmowanych działań jest stworzenie jak najbardziej optymalnych warunków do odzyskiwania kondycji przez pacjentów. W tym celu dbamy zarówno o właściwe zbilansowane oraz profesjonalnie przeprowadzane ćwiczenia, jak i o przyjazną atmosferę, która zachęci chorych do pracy nad poprawą wydolności organizmu.

Jeśli chodzi o ofertę, jaką dysponuje nasza poradnia rehabilitacyjna Przemyśl jest miastem, w obrębie którego zapewniamy dostęp przede wszystkim do usług takich jak:

  •     Konsultacje - mające na celu nie tylko zdiagnozowanie objawów danego schorzenia, ale przede wszystkim zidentyfikowanie jego przyczyn. Wychodzimy z założenia, że wnikliwa analiza stanu zdrowia pacjenta jest pierwszym krokiem do przywrócenia jego sprawności.
  •     Masaże lecznicze - wywołujące uczucie relaksu oraz przekładające się na poprawę nastroju, co również stanowi czynniki niezwykle istotne w walce o poprawę kondycji chorego.
  •     Kinezyterapia - zwana także leczniczą gimnastyką. W tym przypadku kluczowe znaczenie ma odpowiedni zestaw ćwiczeń, które poprzez wprawiania konkretnych partii ciała w ruch zwiększą ogólną wydolność organizmu oraz ograniczą skalę występowania danego schorzenia.
  •     Fizykoterapia - czyli rehabilitacja poprzez wykorzystywanie bodźców fizycznych, takich jak np. rozmaite prądy lub chłód.
  •     Hydroterapia - leczenie z użyciem różnych stanów skupienia wody, uzyskiwanych za pośrednictwem regulowania jej ciśnienia oraz temperatury.
  •     Szkoła pleców - stanowiąca zajęcia praktyczne na temat metod przeciwdziałania chorobom kręgosłupa.
Wszystkich zainteresowanych podjęciem leczenia we współpracy z naszym zespołem gorąco zapraszamy do kontaktu oraz wizyty w naszej poradni rehabilitacyjnej w Przemyślu.

Lokalizacja na mapie