Centrum rehabilitacji. Twoja droga do sprawności

Czynne: Od poniedziałku do piątku 8.00 – 18.30, soboty 8.00 – 13.00 
Nr telefonu: 16 736 82 38

O nas

Centrum Rehabilitacji w Przemyślu powstało z myślą o niesieniu pomocy potrzebującym w każdym wieku. Skupiamy się na leczeniu przyczyn – nie objawów, a pasja jest tym, co nas wyróżnia.

 

W naszym centrum panuje przyjazna, rodzinna atmosfera, a każdy pacjent traktowany jest podmiotowo. Zapewniamy intymność i fachową opiekę. Oczekujemy zaufania. Z naszych usług mogą Państwo skorzystać także we własnym domu – to dodatkowy atut.

 

W pracowniach i salach ćwiczeń pracujemy na nowoczesnej aparaturze obsługiwanej przez doświadczony personel medyczny. Inwestujemy w rozwój pracowników, poszerzamy wiedzę i umiejętności, aktywnie uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Chcemy skupić się na rehabilitacji dzieci, osób z chorobami tkanki łącznej i schorzeniami neurologicznymi.

 

Szanując Państwa czas, każdego pacjenta umawiamy na konkretną godzinę, dzięki czemu unikną Państwo niepotrzebnego oczekiwania w kolejce. Jesteśmy elastyczni, nie ograniczamy się do pracy od – do, wspólnie z pacjentami ustalamy godziny wizyt w taki sposób, aby były one dla Państwa optymalne.

Nasze certyfikaty