Centrum rehabilitacji. Twoja droga do sprawności

Czynne: Od poniedziałku do piątku 8.00 – 18.30, soboty 8.00 – 13.00 
Nr telefonu: 16 736 82 38

Usługi

Konsultacje

Interesuje nas przyczyna dysfunkcji, dlatego poszukujemy źródeł problemu, nie skupiamy się jedynie na objawach. Wywiad z pacjentem uważamy za klucz do sukcesu, a dobrze postawioną diagnozę za pewnik skutecznej terapii.

Masaż w Przemyślu

Masaż leczniczy ma na celu wywołanie uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia za pomocą dotyku. Istnieje wiele technik, wszystkie polegają na stosowaniu systematycznych ruchów; nacierania, głaskania, uciskania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów.


Więcej »

Kinezyterapia

Leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza. Ruch staje się środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm. Zadaniem kinezyterapii jest maksymalne usunięcie niesprawności fizycznej i przygotowanie do dalszej rehabilitacji.


Więcej »

Fizykoterapia

Forma fizjoterapii, w której na organizm oddziałuje się rozmaitymi bodźcami fizycznymi, pobieranymi z natury lub wytwarzanymi specjalnymi urządzeniami (krioterapia, prądy różnego rodzaju).


Więcej »

Hydroterapia

Metoda leczenia bodźcowego polegająca na zewnętrznym stosowaniu wody o różnych postaciach: ciekłej, stałej lub gazowej. Podstawę leczniczego działania stanowi odpowiednia temperatura lub ciśnienie wody.


Więcej »

Szkoła pleców

Szkoła Pleców to praktyczne warsztaty, których celem jest profilaktyka schorzeń kręgosłupa poprzez przywrócenie równowagi mięśniowo-stawowej oraz naukę umiejętności „posługiwania się” własnym kręgosłupem.