Centrum rehabilitacji. Twoja droga do sprawności

Czynne: Od poniedziałku do piątku 8.00 – 18.30, soboty 8.00 – 13.00 
Nr telefonu: 16 736 82 38

Mgr fizjoterapii Dominika Leszczyszyn: zdobycie zaufania pacjenta jest ważną częścią mojej pracy

– Dyplom fizjoterapeutki zdobyłam na Uniwersytecie Rzeszowskim. Doświadczenia w pracy z pacjentami przez kilka kolejnych lat nabywałam podczas praktyk w szpitalach i placówkach rehabilitacyjnych w Przemyślu i Rzeszowie.

W Centrum Rehabilitacji pracuję 2 miesiąc, więc dopiero wdrażam się w funkcjonowanie placówki. W pełni się angażuję we wszystkie zabiegi, by się przekonać, w jakim kierunku chciałabym się specjalizować w przyszłości. Szukam też najodpowiedniejszego dla siebie miejsca w tym wspaniałym zespole dobrych rehabilitantów w Przemyślu.

 

Wybrałam tę pracę, ponieważ lubię ludzi i chcę im pomagać. Świadomość, że przynoszę pacjentom ulgę, jest dla mnie bardzo cenna. Przychodzi do nas wiele osób samotnych, które potrzebują nie tylko zabiegów, ale też zwykłego, ludzkiego zainteresowania. Jestem otwarta, życzliwie podchodzę do każdego i pacjenci to czują. Wiem, że to dla nich ważne. Zyskują pewność, że mogą ze mną śmiało porozmawiać, niekoniecznie o schorzeniach. Jeśli to im pomaga się odprężyć, oderwać od zmartwień, a także przyłożyć do zabiegów i ćwiczeń, wierzę, że to ważna część mojej pracy. Zawsze dbam o ich intymność podczas zabiegów i staram się dostosować ćwiczenia do możliwości każdego z osobna. To przynosi efekty.