Centrum rehabilitacji. Twoja droga do sprawności

Czynne: Od poniedziałku do piątku 8.00 – 18.30, soboty 8.00 – 13.00 
Nr telefonu: 16 736 82 38

Odświeżyliśmy wnętrza Centrum Rehabilitacji. Lśnią czystością! Czekamy na Was [ZDJĘCIA]

Cisza, spokój, pustka. Korytarz nie rozbrzmiewa gwarem Waszych głosów, zza zasłonek nie dobiega szept poufnych rozmów między fizjoterapeutami a ich podopiecznymi. Nie słuchać kroków. Tęsknimy za Wami! Brakuje nam pracy. Nie próżnujemy jednak!

 

 

Centrum Rehabilitacji jest nieczynne od 16 marca. Ze względu na ogłoszony wówczas stan zagrożenia epidemicznego zdecydowaliśmy o zamknięciu placówki – dla bezpieczeństwa naszych pracowników i pacjentów. Później ogłoszono stan epidemii i utwierdziliśmy się w tym, że nasza decyzja była słuszna.

 

Dziś rząd oficjalnie odwołał również wszystkie zabiegi medyczne i fizjoterapeutyczne, poza tymi które ratują życie lub następują po stanach ostrych. Teraz już w całej Polsce fizjoterapeuci niemal nie mogą pracować.

 

Ale, ale – nie próżnujemy! W sieci jest mnóstwo ciekawych kursów, szkoleń, podcastów i webinariów. Na naszych półkach nie brakuje naukowych publikacji i książek do przewertowania, przypomnienia, utrwalenia. Odpoczywamy, ale nie bezczynnie.

 

Wrócimy do Was jeszcze lepiej przygotowani i gotowi do walki o Waszą sprawność!

 

 

Ostatnie lektury naszej szefowej Marty! ➡➡

 

Wielkie malowanie

W poprzednim tygodniu nowego blasku nabrała też placówka Centrum.

 

Nasz zaprzyjaźniony od lat fachowiec (#wspieramylokalsow) odmalował ściany – zachowując oczywiście wszelkie środki ochrony i bezpieczeństwa.

 

Odmalowana i zdezynfekowana już teraz lśni, ale przed przyjęciem pierwszego pacjenta ponownie zostanie odkażona. Nasi pacjenci widzą, że na punkcie czystości mamy hopla!